Rozstrzygnięcie XIV edycji konkursu „Kryształowe Pióra” przełożone!

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju podjęliśmy decyzję o przeniesieniu na wrzesień tego roku uroczystości rozstrzygnięcia konkurs Kryształowe Pióra, która tradycyjnie odbywała się w czerwcu.

Nasza decyzja opiera się na poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie uczestników tego wydarzenia. Mamy świadomość, iż organizacja uroczystości w jej tradycyjnej formule i w dotychczasowym terminie wiąże się obecnie ze zbyt dużym ryzykiem. Jednocześnie wciąż pragniemy uhonorować zwycięzców i wyróżnionych, a także podziękować wszystkim, którzy od lat uczestniczą w konkursie. Dlatego uważnie obserwujemy rozwój sytuacji związany z pandemią COVID-19 i analizujemy wszystkie zalecenia oraz regulacje dotyczące organizacji wydarzeń. Będziemy starali się możliwie jak najszybciej podać nową datę organizacji uroczystości rozstrzygnięcia konkurs Kryształowe Pióra.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenie swoich prac do tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu dla dziennikarzy „Kryształowe Pióra”, który z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dziękujemy również za wyrozumiałość w obecnej sytuacji.

0 replies on “Rozstrzygnięcie XIV edycji konkursu „Kryształowe Pióra” przełożone!”